Serwis samochodów ciężarowych i osobowych

Serwis samochodów ciężarowych i osobowych

Prowadzenie hurtowni z wyposażeniem dla warsztatów samochodowych jest działalnością, która realizujemy równolegle z usługami dla kierowców indywidualnych i firm. Prowadzimy między innymi serwis samochodów ciężarowych oraz osobowych, w tym aut flotowych. Powierzenie nam opieki nad flotą firmy gwarantuje Państwu jej pełną sprawność i nieustanną gotowość do jazdy. Dzięki temu nie będziecie zmagać się z problemami przestojów czy opóźnień w dostarczaniu przesyłek, zakontraktowanych towarów lub dowozie pracowników.

Serwis samochodów ciężarowych i osobowych obejmuje standardowe napraw z szeroko rozumianej mechaniki pojazdowej. Zajmujemy się też obsługą klimatyzacji, przywracając jej sprawność i przeprowadzając okresowe czyszczenie. Dysponujemy najnowszym sprzętem diagnostycznym oraz wyposażeniem warsztatowym, dzięki któremu sprawnie usuniemy każdą awarię. Kompleksowość usług zapewnia też serwis opon, w którym dokonujemy profesjonalnych napraw ogumienia lub wymieniamy je na nowe. Łącząc ofertę hurtowni, warsztatu wulkanizacyjnego i serwisu samochodów ciężarowych i osobowych, możemy Państwu zagwarantować kompleksową obsługę Waszych pojazdów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Działamy w miejscowościach takich jak Dobrodzień, Kluczbork, Kłobuck, Olesno, Ozimek, Krzepice, Lubliniec oraz na całym terenie obejmującym okolice Częstochowy i Opola.