Sprawdzenie Oryginalności Nazw Urządzeń Marki Hofmann

Sprawdzenie Oryginalności Nazw Urządzeń Marki Hofmann

Sprawdzenie Oryginalności Nazw Urządzeń Marki Hofmann Oraz Znaku Firmowego (Logo)

Hofmann Sprawdzenie Oryginalności Nazw

Firma MotoTechnik ® – Hurtownia Więcław-Wiśniewski s.c. jest autoryzowanym dystrybutorem i bezpośrednim importerem urządzeń marki HOFMANN ®  oraz prowadząca serwis urządzeń marki HOFMANN ®  umożliwia swoim klientom zainteresowanym zakupem urządzeń marki HOFMANN ® sprawdzenie ich oryginalności.

Firma Hofmann Werkstatt-Technik od lat 90 należy do światowego koncernu Snap-on Equipment  i wchodząc na strone  internetowa www.snaponequipment.eu lub www.hofmann-europe.com możemy zawsze sprawdzić przed zakupem każdego urządzenia jego zgodność z oryginałem pod względem nazwy jak i modelu oraz proponowanego wyposażenia podstawowego, wyposażenia dodatkowego i danych technicznych.

Nazewnictwo urządzeń marki HOFMANN ® nie uległo zmianie od lat i jest związane z grupą oferowanych maszyn, tj.:

  1. Geodyna ® – ogólna nazwa wyważarek zarówno dla kól samochodów osobowych/dostawczych jak i ciężarowych.
  2. Monty ® – ogólna nazwa wszystkich urządzeń do montażu i demontażu opon kól samochodów osobowych/dostawczych i ciężarowych.
  3. Geoliner ® – ogólna nazwa urządzeń do pomiaru i regulacji geometrii kół samochodowych.
  4. Duolift ® – ogólna nazwa grupy podnośników dwukolumnowych.

KAŻDE INNE NAZEWNICTWO URZĄDZEŃ, NAWET ZBLIŻONE SŁOWNICTWO – jak np. Megaspin, Megamount czy Megaplan nie przedstawia oryginalnych maszyn marki HOFMANN ® należącej do koncernu Snap-on Equipment !!!!!! 

– urządzenia o nazwie Megaspin, Megamount czy Megaplan nie są urządzeniami należącymi do marki HOFMANN ® należącej do koncernu Snap-on Equipment. 

– poniżej przedstawiamy jedyne oryginalne logo marki HOFMANN ® należącej do koncernu Snap-on Equipment stosowane aktualnie na swoich urządzeniach:

Hofmann Logo